Je na vás svět moc rychlý? Zpomalte ho. Je to ve vaší moci.

Pořád jsem někam pospíchal. A pořád chodil všude pozdě. Byl jsem z toho nervozní, nespokojený sám se sebou, pořád pod tlakem. A nakonec jsem stejně u spousty úkolů a zakázek nedodržel termín.

„Dnes objednám, zítra dostanu, zaplatím do roka.“

Stalo se normou, že naše přání a potřeby jsou naplněny téměř okamžitě. Stále nám někdo dává najevo, že je to naše právo a že bychom to měli očekávat při jakémkoli nákupu. Dnes objednám, zítra dostanu, zaplatím do roka. . . A je to tak příjemné, naplnit své tužby hned. Bez čekání a bez podmínek. Ale jen do chvíle, než stejně okamžité plnění někdo požaduje od nás. Přichází stres, tlak, pocit nedostatečnosti, pokud to nezvládáme.Tak takhle ne.

Matrace přece slouží k odpočinku.

A jakou asi energii spolu s novou matrací dostanete, když bude vyrobená v neklidu, stresu, na poslední chvíli? Moje matrace jsou jedinečné a jejich ruční výroba prostě trvá dlouho. Poctivou botu také neuděláte přes noc a dobrý, s láskou připravený oběd, dělá maminka celé dopoledne. I ten chleba musí vykynout a dřevo na skříň nejdříve vyschnout…

Moje matrace není PUR pěna, která se nafoukne jako amaroun, mašinou nařeže a nacpe do sériově ušitého potahu. Je to piplačka do posledního detailu a proto mě to baví.

Věřím, že můj klid a pohoda při práci se do matrace otiskne a přijde s ní k vám domů. Věřím, že energie, kterou do své práce dávám, se v té matraci uchová a vy z ní budete moci čerpat. To je zákon zachování energie. Vzpomínáte?

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *